Tirksliu bendruomene

Bendruomenės kelionė po Šilalės rajoną.

2020_07_26_18.20200726_084737.jpg

Liepos 25 dieną autobusas su Tirkšlių seniūnijos bendruomene iš miestelio pajudėjo į įsimintiną ir turiningą ekskursiją po Šilalės rajoną.

Pirma stotelė buvo prie Dionizo Poškos Baublių. Keleiviai sužinojo kas yra Proto vaistinė. Nuostabi gidė Regina papasakojo apie įspūdingą asmenybę, protingą bei gudrų Dionizą Pošką bei jo gyvenimą. Ekskursija į Girdiškės Šv. Marijos Snieginės bažnyčią nustebino nužievintų ąžuolų altoriais, o vaikščiojant Upynos liaudies amatų muziejuje buvo galima rasti rakandų nuo tabokos gamybos iki verpimo ratelio, vaikų žaislų. Buvo ir nežinomos paskirties eksponatų.

Vėliau neprailgo kelionė į Vytogalos kaimą, kur buvo galimybė apsilankyti transatlantinio lakūno, Stasio Girėno vaikystės troboje. Vytogalos kaimo bendruomenė vaišino pečiuje keptu kugeliu iš šviežių bulvių, kuris buvo labai gardus - tiesiog tobulas. Vytogaloje buvo pasveikinta Tirkšlių bendruomenės aktyvi narė – Irena Reivytienė su garbingu 70-ies metų jubiliejumi.

Kelionė toliau tęsėsi Šilalėje, kur kartu su gide buvo aplankyta Šilalės Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčis su Lurdu Marijai. Taip pat pabuvota prie Nepriklausomybės ąžuolo, Laisvės šauklio, paminklo Lakūnams. Kelionės pabaigoje aplankyta sutvarkyta bei gausiai lankoma Paršežerio pakrantė, kurioje įrengtos patogios poilsiavietės.

Kelionė buvo puiki, pilna įspūdžių, geros nuotaikos, tad ir ateityje keliaukite kartu su Tirkšlių bendruomene!