Tirksliu bendruomene

VEIKLA

Padėkos vakaras

Manome, kad kiekvienas žmogus turi būti mūsų, Tirkšlių miestelio, dalis. Todėl tęsiame tradiciją surengti kasmetinį padėkos vakarą, kurio metu, neskirstant nei žmonių amžiaus, nei socialinės padėties, siekiame pastebėti ir padėkoti kiekvienam, nors ir maža dalele prisidėjusia prie miestelio ir bendruomenės gerovės.

Tradicinės šventės

Matydami, kad Tirkšlių tradicinės šventės vis mažiau sudomina gyventojus, pasitarę nusprendėme pabandyti vieną iš jų paįvairinti. Taip surengėme „Kopūstienės virimo čempionatą“. Šia švente apjungėme aplinkines bendruomenes, vietines įstaigas bei įmones. Kurdami kartu suvienijome jaunimą, bendruomenės žmonės, Tirkšlių kultūros centrą ,seniūniją. Dirbant ir kuriant kartu galime pasiekti didesnių tikslų, įvairesnių švenčių, sudominti daugiau žmonių. Pirmas blynas neprisvilo, tad tikimės, kad šventė taps tradicine ir vis pritrauks daugiau dalyvių ir žiūrovų.

Maisto banko akcija

Bendradarbiaujant su Plinkšių seneliu namais ir Klaipėdos maisto banku stengiamės vienišiems žmonėms padaryti švenčių dienas jaukesnes ir sotesnes. Išvežiojame maisto produktų paketus atokiai gyvenantiems, vienišiems ir neįgaliems, žmonėms. Džiaugiamės galėdami nors taip prisidėti prie šviesesnės dienos.

Akcija „Darom“

Kiekvienais metais prisijungiame ir skatiname visą bendruomenę dalyvauti akcijoje „Darom“. Džiaugėmės, kad į tai žmonės žiūri atsakingai ir kiekviena akcija sutraukia vis didesnį skaičių dalyvių. Po darbų visada smagu ir įdomu susirinkti ir pabendrauti mūsų nuostabiame pušyne.

Kelionės po Lietuvą ir kaimynines šalis

Esant norui žmonės keliauti, stengiamės bent 2 kartus metuose padaryti vienos dienos ekskursiją po Lietuvą arba kaimynines šalis. Jau aplankėme sostinę Vilnių, pabuvojome seime. Sekanti kelionė buvo į kaimyninę sostinę- Rygą, pasižvalgę po senamiestį, aplankėme zoologijos sodą ir senovinių automobilių muziejų. Šiuos metus pradėjome kelione į Jelgavą, ledo skulptūrų festivalį, pakeliui sustojome mieste Saldus, aplankėme saldainių „Karvutė“ fabriką. Ir keliausime toliau...

Eglutės įžiebimo šventė ir Kalėdinė mugė

2017 m., tik susibūrus naujai išrinktai bendruomenės tarybai, norėjome paįvairint miestelio gyvenimą. Pabandėme surengti kalėdinę mugę ir eglutės įžiebimo šventę. Sulaukę didelio palaikymo, bendradarbiaujant su kultūros centru ir Tirkšlių seniūnija, ją tęsiame iki šiol. Kiekvienais metais į šventę stengiamės įnešti ką nors naujo, siekiant ją padaryti dar įdomesne. Šiais metais surengėme edukacinę kalėdinės puokštės gamybą per kurią pasigamintą puokštę galėjo pasipuošti savo namus.