Tirksliu bendruomene

Į pagalbą - moliūgais

2020_10_28_22.122572760_703942353546643_6347290856217673637_n.jpg

Tirkšlių seniūnijoje šiemet gausiai užderėjo moliūgais, tad išgirdę pagalbos šauksmą, kad Mažeikių rajono socialinių paslaugų tarnybos Vaikų dienos centrui reikalingi moliūgai, bendruomenės nariai suskubo padėti. 

Norime padėkoti moliūgus dovanojusiems: Birutei Vaičkuvienei, Sonatai Voraitei, Emilijai Adomaitienei, Adelei Juozapavičienei, Elzytei Kubilynienei, Linai Kundrotienei, Kotrynai ir Laivūnui Aušrams, Zitai Druseikienei ir Irenai Arlauskienei, Irenai Reivytienei, Genutei Ruginienei, Aldonai Remutienei, Veronikai Litvinienei bei Nijolei Barauskienei. Jūsų dovanoti moliūgai virto gražia Vaikų dienos centro bei Mažeikių miesto puošmena.

Taip pat nuoširdžiai dėkojame savo kūrybines galimybes skaptuojant moliūgus atskleidusiems: Daliai Keršienei, Danguolei Šušinskienei, Laurai Žukauskienei, Romai ir Andriui Kairiams, Tomui Eglinskiui, Birutei Vaičkuvienei bei Sonatai Voraitei. Jūsų kūrybingumas stebina ir džiugina akis.

Ne tik Tirkšlių bendruomenė, bet ir kiti miesto, rajono gyventojai, vaikai prisidėjo savo darbeliais puošdami visą moliūgų alėją (daugiau nei 100!). Visas šių nuostabių, įvairiai išskaptuotų, išdirbtų moliūgų grožis ir paslaptingumas atsiskleis ketvirtadienio (spalio 29 d.) vakarą, kada juose sužibs įvairios švieselės. Kviečiame praeiti, pravažiuoti pro Mažeikių rajono socialinių paslaugų tarnybą (tarp Gintarinės vaistinės ir Naftininkų g. 9) ir pasigrožėti šiais nuostabiais kūriniais.